image4     

Сценарії новорічних вистав. Титаренко О.І. – Вишгород: Вишгородський РЦХТДЮМ «Дивосвіт»,  2011. –  108 с.  

До збірки входять сценарії новорічних вистав, які були поставлені в різні роки у Вишгородському районному Центрі художньої творчості «Дивосвіт».

Автор сценаріїв та постановник вистав Олена Титаренко, художній керівник Центру.

Збірка призначена для роботи в позашкільних навчальних закладах та позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах.

Переглянути збірник онлайн, титулка

image2  

Проект і проектування: творчий підхід, оригінальні рішення, активна діяльність. Збірник матеріалів обласного конкурсу освітніх та соціальних проектів / Ред. колегія: Титаренко О.І., Нестерук Т.В., Рохманюк Н.Б., Бачинська Є.М. – Біла Церква, 2010. – 109 с.

До збірника увійшли проекти педагогів позашкільних навчальних закладів Київської області, які стали переможцями та призерами обласного конкурсу освітніх та соціальних проектів, що проводився з метою оновлення змісту позашкільної освіти, розвитку творчого потенціалу педагогів, виявлення і популяризації передового педагогічного досвіду.

Матеріали збірника рекомендовано педагогічним працівникам позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з метою використання проектно-діяльнісного підходу у навчанні та виховання учнівської молоді.  

У збірнику вміщено авторський проект «КВН – ВН» О.І. Титаренко. 

image3  

Сценарна композиція та режисура масових заходів з дітьми та учнівською молоддю : інформаційно-методичний збірник / автори-упорядники О. І. Титаренко, А.А. Радзівілл,  О.В. Нижник, М.Г. Панченко, Т.В. Юнцова.  – Біла Церква:  КЗ КОР «ЦТДЮК», 2014. – 202 с.

До збірника увійшли методичні рекомендації щодо організації та проведення масових заходів з дітьми та учнівською молоддю, яскраві сценарні розробки обласних масових заходів.  

У збірнику подано сценарії мистецьких акцій, флеш-мобів та вистав творчого об’єднання «Різні люди», розроблені Титаренко О.І.

 

 
image1  

Титаренко О.І., Караваєва К.М. Порадник ігротехніку : методичний збірник  /  О.І. Титаренко,  К.М. Караваєва . – Вишгород. 2013. – 56 с.

У методичному посібнику представлено рекомендації щодо організації та змісту дозвіллєвої діяльності  дітей та учнівської молоді, розкрито  механізми запровадження ігрових технологій у виховний процес, подано сценарії ігрових програм, конкурсів, інтерактивних ігор.